Par mums

─── SARGS SANTEHNIĶI

Kalpo Rīgā vairāk nekā 20 gadus

Mēs esam ģimenei piederošs un pārvaldīts uzņēmums, kura mērķis ir kalpot mūsu kopienām ar visaugstāko kvalitāti un godīgu darbu, kādu vien iespējams nodrošināt. Mums ir vairāk nekā 20 gadu pieredze visos santehnikas nozares aspektos, un mēs vēlamies, lai godīgums, caurspīdīgums un kvalitāte atkal būtu mūsu klientu priekšplānā.​

Mēs saprotam, ka, izvēloties santehniķi, jūs ticat, ka darbs tiks paveikts pareizi. Mēs šo pienākumu uztveram nopietni, un vēlamies, lai jūs zinātu, ka varat paļauties uz mums, kad būsim klāt, kad jums būs nepieciešams.​Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams vienkāršs remonts vai pilnīga santehnikas uzstādīšana, mēs esam šeit, lai palīdzētu.

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai apmierinātu jūsu vajadzības, un vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem.

Sazināties
─── MŪSU KOMANDA

Cilvēki aiz Sargs Santehniķi

Mūsu paplašinātajai santehniķu, mācekļu, biroja darbinieku un vadības grupai ir viens kopīgs mērķis: nodrošināt vislabāko klientu apkalpošanu Rīg. Neatkarīgi no tā, vai tas ir neliels remonts vai sarežģīta uzstādīšana, mēs visi strādājam kopā, lai nodrošinātu, ka darbs tiek veikts pareizi. Iepazīstieties ar ģimeni zemāk!

Uldis Stopiņš
Īpašnieks
Mairis Stopiņš
Īpašnieks
Artis Ģ.
Vecākais santekniķis
Deniss Vasiļjevs
Jaunākais santehniķis
Baiba K.
Administrators
Marta Sproģe
Administrators

Piesakiet jau šodien

Sazināties